17Sau

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr.7 su Valdu Benkunsku

Naujausiame Futbolotreneris.lt podkaste „Kas BLOG’esnio, treneri?” – ne futbolininkas, ir ne treneris, o politikas, Vilniaus vicemeras konservatorius Valdas Benkunskas. Kodėl? Pradėkime nuo to, kad prieš 2019 m. Savivaldos rinkimus Vilniaus mieste Konservatorių partija daug dėmesio skyrė sportui ir sporto infrastruktūros problemoms. Natūralu, kad po sėkmingų rinkimų būtent konservatoriams buvo suteikta teisė rūpintis Lietuvos sostinės sporto plėtra, o konkrečiai atsakingu tapo vicemeras V.Benkunskas.

Jau prabėgo dveji kadencijos metai, tad Futbolotreneris.lt komanda sugalvojo, kad būtų teisinga ir prasminga pasikalbėti su Valdu apie nuveiktus (ir nenuveiktus) darbus podkaste. Tai ir pasikalbėjome. Apie švietimo įstaigų stadionų renovaciją, jos trūkumus ir privalumus. Apie standartinio dydžio futbolo aikščių įrengimo problemas, nes nors Vilnius didelis, bet vietos futbolo aikštėms jame kaip ir nėra. Ir, be abejo, apie visos Lietuvos futbolo piktžaizdę – vienintelį ir nepakartojamą Nacionalinį stadioną, kuris po daugiau nei tris dešimtmečius trunkančių statybų ir toliau džiugina akį impozantišku betoninių-metalinių konstrukcijų skeletu!

Klausimų buvo daug ir visokių, džiaugiamės, kad Valdas Benkunskas jų nepabūgo ir pateikė savo atsakymus. Ar jie įtikina, spręskite patys. Klausykite, klauskite, komentuokite, nesutikite, siūlykite, o svarbiausia – domėkitės futbolu!

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Prisidėkite prie mūsų veiklos Patreon arba Contribee platformose:
http://www.patreon.com/futbolotreneris
https://www.contribee.com/futbolotreneris-lt

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:
FACEBOOK https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren
YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ
PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment