05Sau

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr.6 su Valdu Dambrausku

Ar gali būti geresnė gimtadienio dovana už galimybę sudalyvauti Futbolotreneris.lt komandos podkaste „Kas BLOG’esnio, treneri?“? Niekaip negali, ypač jei ta gimtadienio dovana įvyniota į kvietimą treniruoti pajėgiausią Bulgarijos futbolo klubą, daugkartinį šalies čempioną, UEFA Čempionų ir Europos lygos varžybų grupių etapo dalyvį! Būtent tokią gimtadienio dovaną gavo Valdas Dambrauskas.

Įrašas čia: https://www.patreon.com/posts/kas-blogesnio-nr-45833295

Persikėlimui iš Kroatijos į Bulgariją besiruošiantis Lietuvos futbolo specialistas skyrė valandėlę pokalbiui su futbolo treneriais Robertu ir Tomu, bei sporto žurnalistu Evaldu. Ar galima būti profesionaliu treneriu nežaidus profesionaliai futbolo? Kokių savybių reikia šiuolaikiniam futbolo specialistui Lietuvoje ir užsienyje? Kokia yra Valdo Dambrausko trenerio darbo vizija ir filosofija? Kaip atrodo Lietuvos futbolas žvelgiant iš šalies, kokios esminės bėdos ir problemos? O svarbiausia – kaip jas reikėtų spręsti? Į šiuos ir kitus klausimus Valdas Dambrauskas atsakė nesidangstydamas bendro pobūdžio frazėmis, atvirai ir sąžiningai deklaruodamas savo vertybes.

Dėkojame Valdui už pokalbį, atsiprašome už nelabai darniai atliktą gimtadieninę ariją ir linkime, kad Razgrado „Ludogorets“ taptų tik dar vienu laipteliu į trenerio karjeros viršūnę!

——————————————————————————————————————

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:

FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren

YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ

PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment