Grupiu psichologe

Alina Bechterevė

Grupių psichoterapeutė kandidatė

14 metų patirtį turinti mokymų srityje, mokymų ir projektų vadovė. Daugelį metų aktyviai veikianti nevyriausybinėse jaunimo organizacijose. Inicijuoja, organizuoja ir vadovauja vietiniams ir tarptautiniams projektams, seminarams, mokymams ir konferencijoms.

Veikloje vadovaujasi neformalaus ugdymo principais: mokymasis per patirtį – vertingiau už geriausią teoriją. Nemažą patirties ir žinių bagažą sukaupusi darbe su mažiau galimybių turinčiais, socialinę atskirtį patiriančiais, krizėje esančiais žmonėmis. Nuolat projektinėje veikloje lydi ir konsultuoja organizacijas ar jų darbuotojus. Padeda organizacijoms ar darbinėms komandoms susidėlioti ateities vizijas bei darbinius prioritetus, kurti šiltą atmosferą tarp kolegų. Savo veikloje nuolat išmėginanti vis naujas darbo formas, naudojanti daug kūrybiškų, patrauklių darbo metodų.

Veiklos ypatumai

Veda supervizijas darbo komandoms. Konsultuoja individualiai, veda psichoterapines grupes, asmenims norintiems labiau suvokti savo elgesio modelius, patiriamus sunkumus, kylantį nepasitenkinimą santykiuose.

Nuo 2016 m. dirba su LFF C licencijos koncepcija.  Veda šios licencijos psichologijos dalis. Veda supevizijas futbolo treneriams, pedagogams ir tėvams, kuriuos sieja futbolas.

Lietuvos grupinės psichoanalizės draugijos narė

Grupių psichoterapeutė kandidatė