02Spa

Trečioji Futbolo Konferencija (3rd Football Conference)

Trečioji futbolo konferencija įvyks Vilniuje gruodžio 1-ją dieną ir sukvies futbolo specialistus iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Tikimasi, kad būtent Trečioji konferencija taps didžiausia ir kokybiškiausia iš visų buvusių. 

Kaip ir praeitais metais konferencijos metu savo pranešimus skaitys aukščiausio lygio specialistai iš Škotijos, Danijos, Lenkijos, Ispanijos, Kroatijos ir kitų užsienio šalių. Pranešėjų temos adaptuotos į didžiausias Lietuvos futbolo problemas, siekiant atrasti ir pritaikyti sprendimų būdus ateityje. 

Šiek tiek istorijos:
2019-ais metais vykusi Pirmoji futbolo konferencija sulaukė didelio susidomėjimo ir joje dalyvavo net 215 dalyvių; 
2020-ais metais dėl Covid-19 pandemijos Antrąją futbolo konferenciją teko atšaukti, o 2021 nepaisant Covid-19 keliamų iššūkių, organizuotas „gyvas” renginys, kuris pritraukė net 175 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio dėmesį.
 
Ko tikėtis konferencijos metu? 
Konferencijos metu turėsite galimybę patirtį perimti iš patyrusių savo srities profesionalų, kurie kalbės apie trenerių įtaką žaidėjų ugdymui, taktinės periodizacijos taikymo būdus ir galimybes, naujausias technologijas, tvarios klubų ir akademijų strategijos kūrimą ir kitas įdomias temas.

Futbolas – pati kompleksiškiausia sporto šaka, o žmonės dirbantys futbole privalo neatsilikti nuo naujausių  pasaulinių tendencijų, kurios juda į priekį milžinišku greičiu. 

Bilietai čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/trecioji-futbolo-konferencija-3rd-football-conference

Dalintis:

Leave A Comment