08Sau

Motyvuojanti Ansu Fati istorija

Turbūt daugeliui futbolu besidominčių žmonių, teko girdėti tokį futbolininką kaip Ansu Fati, o jei neteko, kviečiame pasižiūrėti dokumentinį filmą apie jį. Ansu Fati šiuo metu yra 18 metų ir jis yra laikomas vienu perspektyviausių jaunųjų talentų futbolo pasaulyje, o taip pat vienas iš Leo Messi įpėdinių Barcelona komandoje.

Ansu Fati nuo mažų dienų buvo pametęs galvą dėl futbolo. Kol kiti jauni ir talentingi žaidėjai turėjo kitų prioritetų, jaunasis Ansu žiūrėjo tik viena kryptimi – futbolo. Talento ir sunkaus darbo junginys jam padėjo atsidurti ten, kur jis svajojo patekti nuo 10 metų amžiaus, kai pirmą kartą pravėrė Barcelona klubo akademijos „La Masia” duris.

Ansu Fati yra antras jauniausias futbolininkas, debiutavęs pagrindinėje Barcelona komandoje, būdamas vos 16 metų ir 298 dienų. Jis įmušė savo pirmąjį įvartį būdamas 16 metų ir 304 dienų amžiaus ir tapo jauniausiu žaidėju, įmušusių įvartį Barcelona pagrindinėje komandoje, „La Liga” rungtynėse. Ansu taip pat tapo jauniausiu futbolininku „La Liga” čempionate, tose pačiose rungtynėse įmušusiu įvartį ir atlikusiu rezultatyvų perdavimą. Ansu yra jauniausias futbolininkas debiutavęs Čempionų lygoje, Barcelona komandoje. Ansu yra jauniausias futbolininkas pelnęs įvartį Čempionų lygoje. Tai tik dalis faktų, kuriuos galite pamatyti ir išgirsti šiame dokumentiniame filme.

Fati kelionė profesionaliame futbole dar tik prasideda ir neaišku, kaip ji klostysis ir toliau, tačiau fakto, kad Ansu myli šį žaidimą ir savo tobulėjimui atiduoda visas jėgas, niekas nepakeis!

Nuoširdžiai tikime, kad svajojančių būti Fati vietoje yra ir Lietuvoje. Tikimės, kad šis filmas įkvėps ne tik svajoti, bet ir aktyviais veiksmais siekti savo svajonės! Prisipažinsime, žiūrint filmą, per kūną ėjo šiurpuliukai

Dalintis:

Leave A Comment