futbolo treneris
04Kov

LFF kursų „Kitas požiūris“ apžvalga

Kovo 2 – 3 dienomis dalyvavome LFF C licencijos kursuose „Kitas požiūris“. Iš mūsų komandos dalyviais buvo treneriai Robertas ir Tomas, o grupių psichoterapeutė Alina kursuose dalyvavo dėstytojos/lektorės vaidmenyje. Nors kursai sąlyginai nauji (šis kartas buvo vos ketvirtas), jie sulaukia vis didesnio dėmesio iš trenerių, mokytojų ir tėvelių. Šį kartą dalyvavo rekordinis skaičius – virš 40 įvairaus amžiaus dalyvių.

Futbolo kursai

Šis kursų etapas paliko puikų įspūdi ir papildė žinių bagažą. Smagu, kad yra tokių entuziastingų ir motyvuotų žmonių, kurie visą savo energiją, patirtį ir žinias iš visų jėgų stengiasi perduoti kiekvienam atvykusiam. Be to, šie mokymai išsiskyrė kitokiu požiūriu, nuolatinėmis diskusijomis, įdomiomis praktinėmis, individualiomis bei grupinėmis užduotimis. Taip pat, visų kursų metu kūrėsi bendruomenė, rasta naujų pažinčių ir pasisemta idėjų.

Nors džiaugtis galima tikrai ne visais LFF projektais, tačiau šis yra maloni išimtis. Viskas gerai suorganizuota, įdomiai ir patogiai pateikta.

Rekomenduojame šiuos kursus visiems treneriams, mokytojams, tėveliams ir ugdytojams. Visi norintys dalyvauti gyvų kursų etapuose ir siekti LFF C licencijos privalo atlikti 10 valandų internetinį kursą su testais ir refleksijos pratimais. Beje – internetinis kursas yra nemokamas.

Dalintis:

Leave A Comment