Futbolo bendruomene
28Vas

Antrasis Futbolotreneris.lt komandos rengiamas „Atviro pokalbio“ raundas įvyko, bet ar pavyko?

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius atvyko gerai pasirengęs pokalbiui ir su labai rimta palaikymo komanda. Diskusijoje aktyviai dalyvavo ir LFF prezidentas Tomas Danilevičius, savo požiūrį į futbolo sistemą, finansinius federacijos srautus, vaikų ir jaunimo ugdymą bei programas išsakė įtakingi LFF Vykdomojo Komiteto nariai – Arūnas Pukelis ir Žydrūnas Buzas. Deja, tenka konstatuoti, kad norinčių rimčiau oponuoti federacijos vadovams šį kartą neatsirado. Diskusijos dieną paaiškėjo, kad daugelis pirmoje diskusijoje su D. Šemberu ir E. Stankevičium dalyvavusių ir kritinių pastabų federacijos atžvilgiu negailėjusių futbolo bendruomenės narių susirgo, turėjo neatidėliotinų reikalų arba tiesiog neatvyko į AltSpace konferencijų salę. Apskritai, šį kartą futbolo bendruomenės indėlis į diskusiją buvo labai menkas.

Kita vertus, toks futbolo bendruomenės požiūris gali reikšti, kad dabartinė LFF valdžia savo veiksmais kol kas nenusipelnė rimtesnės kritikos. Todėl futbolotreneris.lt ketina ir toliau atidžiai stebėti federacijos veiksmus, domėtis atliekamais darbais ir ypatingą dėmesį skirti „Anderlecht“ vaikų ir jaunimo ugdymo diegimo Lietuvoje vertinimui.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios diskusijos. Liekame ištikimi pirmoje dalyje nuskambėjusiam kvietimui pradėti nuo savęs! Tai ir darysime!

Atviros diskusijos įrašo nuoroda  – https://bit.ly/2H5zDWx

Dalintis:

Leave A Comment