21Kov

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 16 su Nagliu Miknevičiumi

Nedidukas Kybartų miestelis jau daugiau nei šimtmetį tiekia Lietuvai futbolo deimančiukus, daugiabriaunius futbolo talentus. Futbolotreneris.lt nusprendė įdėmiau pažvelgti į šią Lietuvos futbolo oazę ir į savo podkastą „Kas BLOG’esnio, treneri?“ pasikvietė tikrą „kybartinį“ – Naglį Miknevičių.

Diplomuotas inžinierius, profesionalus futbolininkas, komentatorius, žurnalistas, treneris, sportinės žūklės entuziastas išsamiai papasakojo apie Kybartų futbolo ištakas, pristatė ryškiausias šio miestelio futbolo asmenybes, paporino ir apie savo kelią į futbolo pasaulį bei įsimintiniausią visų laikų Lietuvos futbolo rinktinės akistatą su tuometiniais pasaulio čempionais brazilais.

Podkaste išgirsite, kaip lietuviams nuskilo sudalyvauti brazilų futbolo šventėje, kokį įspūdį Nagliui paliko pažintis su būsimu geriausiu pasaulio futbolininku Ronaldo, kuriems Lietuvos rinktinės žaidėjams atiteko brazilų marškinėliai, kokių įdomių klausimų sulaukė lietuviai po rungtynių. Taip pat kalbėjomės ir apie dabartinį Lietuvos futbolo, esminius 20 ir 21 amžiaus lietuviško futbolo sistemos skirtumus.

Ir be abejo – apie Kybartus: geležinkelio, futbolo ir dūdų orkestro miestą! Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

Dalintis:
COMMENT (1)
paulius / 2021 21 kovo

Labai gerai, puikiai praleidau laiką. Ačiū.

Atsakyti

Leave A Comment