09Bal

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 18 su Aurelijumi Skarbaliumi

Aštuonioliktasis Futbolotreneris.lt komandos podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?” ant karštų Lietuvos rinktinės akistatų su Šveicarija ir Italija bangų atplaukė į Daniją, ir kreipėsi į buvusį Lietuvos rinktinės kapitoną, šiuo metu HB „Koge” komandai diriguojantį Aurelijų Skarbalių.

Pasiaiškinome, kodėl XXI am. pradžioje lietuviai imdavo ir sužaisdavo lygiosiomis su italais, kurių gretose žibėjo ne šiaip Serie A žaidėjai, o pasaulinio lygio futbolo meistrai – Buffon, Maldini, Cannavaro, Del Piero, Nesta, Totti, Inzaghi ir kt., o dabar apie tai galime tik pasvajoti. Pasidomėjome kada, kaip ir kodėl mes atsilikome nuo pasaulinio futbolo traukinio ir ar dar turime šansų jį pasivyti? Kokios yra vaikų futbolo perspektyvos Lietuvoje, ko reikėtų, kad mūsų geriausi jaunieji futbolininkai sėkmingai konkuruotų su geriausiais bendraamžiais Europoje ir rastų savo vietą vyrų futbolo pasaulyje? Ir, pagaliau, išprognozavome, kada gi subręs ta futbolininkų karta, kuri ves Lietuvos rinktinę į finalinius Pasaulio bei Europos čempionatų etapus.

Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Dalintis:

Leave A Comment