16Bal

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 19 su Pauliumi Malžinsku

Devynioliktasis Futbolotreneris.lt komandos podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?“ atkreipė dėmesį į sparčiai populiarėjantį video blogą „12 jardų“ ir pasikvietė į pokalbį jo kūrėją Paulių Malžinską.

Buvęs futbolininkas, FIFA kategorijos teisėjas ir UEFA kategorijos inspektorius šį sezoną, gal ne visai savo noru, bet atrado naują amplua ir pirmasis Lietuvoje ėmėsi viešai vertinti ir analizuoti futbolo teisėjų darbą. Kokia gi ta futbolo vlogerio duona, ar nebaisu užsitraukti teisėjų rūstybę, ar pakanka viena kamera nufilmuoto lietuviško futbolo vaizdų video blogo kūrimui, ar nenusvyra kartais rankos susidūrus su nykia Lietuvos futbolo realybe, ir ką daryti, kad ta realybė ateityje džiugintų akį kokybe ir futbolo spalvomis?

Į šiuos ir visus kitus Futbolotreneris.lt kūrybinės komandos klausimus Paulius Malžinskas atsakė nevyniodamas į vatą, tad kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris Mus stebėti ir girdėti taip pat galite: FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren… PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment