02Geg

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 22 su Liutauru Varanavičiumi

Futbolotreneris.lt podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?“ Nr.22 pasibeldė į buvusio Lietuvos futbolo federacijos prezidento Liutauro Varanavičiaus namus. Nuo 2000 iki 2012 metų Lietuvos futbolo federacijai vadovavęs 51 metų kaunietis vieniems yra Lietuvos futbolo puoselėtojas, kitiems – griovėjas. Viena vertus, jo antros kadencijos metais Lietuvos rinktinė FIFA reitinge buvo pakilusi į 37 poziciją ir sužibėjusi viltimi pakovoti dėl patekimo į pasaulio čempionato finalinį etapą. Kita vertus, visos viltys gan greitai užgeso, o Lietuvos per paskutinį dešimtmetį išgyveno bene juodžiausią savo istorijos etapą.

Su buvusiu LFF prezidentu aptarėme didžiausius jo valdymo epochos Lietuvos futbolo skaudulius – vilčių nepateisinusią Nacionalinę futbolo akademiją, niekaip nepastatomą Nacionalinį stadioną, nerealizuotus futbolo infrastruktūros plėtros planus, nesukurtą Baltijos šalių klubų lygą ir Superlygą. Ir pamėginome atsakyti į klausimą, kodėl gi tiek daug gerų sumanymų ir puikių projektų taip ir nevirto realybe?

Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Dalintis:

Leave A Comment