31Geg

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 26 su Justu Lasicku

Dvidešimt šeštasis Futbolotreneris.lt podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?“ užsuko į svečius pas Serbijos futbolo žinovą, Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės narį Justą Lasicką.

Aptarėme neseniai pasibaigusio Serbijos „Superliga“ ir Belgrado „Voždevac“ ekipos aktualijas, pasidomėjome, koks buvo Justo kelias į profesionalaus futbolo pasaulį, ar treneriai anksti įžvelgė jo talentą, kaip sekėsi derinti mokslus Vilniaus Licėjuje ir žaidimą Vilniaus „Žalgiryje“, kas lėmė, kad neįsitvirtinęs Lietuvoje Justas rado savo vietą Serbijos aukščiausioje futbolo lygoje?

Gyvame, atvirame ir nuotaikingame pokalbyje Justas išsamiai atsakė į Futbolotreneris.lt kūrybinės komandos klausimus ir dar pats antra tiek pripasakojo. Tad kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:

FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren

YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ

PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment