podkastas futbolas
16Spa

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 35 su Evaldu, Tomu ir Robertu

Po sėkmingo savaitgalio Lietuvos futbolo rinktinių padangėje sužibęs šviesios spindulėlis po kelių dienų buvo žiauriai nuslopintas visų amžiaus ir lygių rinktinių pralaimėjimų griūties.

Futbolotreneris.lt komanda podkaste „Kas BLOG’esnio, treneri?“ nusprendė nepilti druskos ant futbolininkų žaizdų, bet pasiaiškinti iš esmės – ką reikia daryti, kad Lietuvos futbolo padangė nušvistų ne vienam savaitgaliui, o ilgesniam laikui.

Futbolo treneriai Robertas ir Tomas iškėlė aktualias vaikų futbolo treniravimo ir varžybų sistemos problemas, o pagrindiniu pokalbio leitmotyvu tapo pastebėjimas, kad Lietuvos futbolo politiką formuojantys federacijos vadovai privalo prisiimti atsakomybę, nes tik pripažinus klaidas galima imtis jas taisyti.

Pasiūlymų ir pastebėjimų buvo geroka daugiau, ir įvairesnių, o juos visus galėsite išgirsti šviežiausiame „Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkaste. Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

——————————————————————————————————————

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą?

Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite: FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren… YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment