13Rgs

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 32 su Tadu Kijansku

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė su nauju trenerių štabu atrankos į pasaulio futbolo čempionatą rungtynėse per savaitę patyrė tris nesėkmes bendru rezultatu 1:10. Akivaizdu, kad rinktinės pralaimėjimus lemia ne treneriai, taip pat akivaizdu, kad galime be galo ir krašto piktintis, rūstauti ir kritikuoti, bet rinktinė dėl to geriau žaisti nepradės.

https://youtu.be/73yWsMVZ0Rk

Todėl Futbolotreneris.lt komanda podkaste „Kas BLOG’esnio, treneri?” nusprendė nesipiktinti, o paieškoti galimų sprendimų, padėsiančių iškopti iš šios futbolo smegduobės. Šį kartą žurnalistas Evaldas Gelumbauskas ir futbolo treneriai Tomas Staniūnas bei Robertas Šuškevič į pagalbą pasikvietė buvusį Lietuvos rinktinės kapitoną Tadą Kijanską.

Su 48 rungtynes Lietuvos rinktinėje sužaidusiu T. Kijansku aptarėme Lietuvos futbolo problemas ir pamėginome suformuluoti bent kelis esminius šių problemų sprendimo būdus. Kaip mums sekėsi – galėsite išgirsti šviežiausiame „Kas BLOG’esnio, treneri?” podkaste.

Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:

FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren…
YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ
PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment