07Vas

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 10 su Mariumi Babravičiumi

Dešimtasis Futbolotreneriai.lt podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?“ prašnekino dar vieną į užsienį pasukusį Lietuvos futbolo specialistą. Šį kartą futbolo trenerių dėmesio sulaukė buvęs Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės ir Utenos Utenio futbolo akademijos analitikas Marius Babravičius. Šių metų pradžioje Marius papildė Danijos HB Koge klubą ir tapo jo sporto departamentų proceso valdymo vadovu (arba tiesiog Head of Perfomance).

Futbolo treneriai Tomas ir Robertas su Mariumi apšnekėjo daniško ir lietuviško klubinio futbolo skirtumus bei panašumus, aptarė jo vaidmenį ir užduotis HB Koge klube, taip pat aiškinosi futbolo video analitiko darbo niuansus ir šios profesijos ateities perspektyvas.

Kaip visada, kviečiame įsijungti, išklausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

——————————————————————————————————————
Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:
FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo​ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren​…
YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ
PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/
SPOTIFY: https://open.spotify.com/show/72E89sC…

Dalintis:

Leave A Comment