02Lie

FUTURE TALENTS CAMP su Smartfootball, rugpjūčio 28-30 dienomis

Pasinaudokite išskirtine galimybe dalyvauti 3 dienų talentų stovykloje su SMARTFOOTBALL ekspertu ir motyvuotais treneriais iš Lietuvos.

Stovykla skirta 2007/2008, 2009, 2010, 2011 metų gimimo žaidėjams. Kiekvienoje amžiaus grupėje daugiausiai 12 dalyvių. Į stovyklą pateks tik atrinkti dalyviai. O geriausiai pasirodęs stovykloje gaus išskirtinę galimybę – savaitės trukmės stovyklą Ispanijoje ir treniruotes Ispanijos akademijose.

Stovykla – tai proga pasireikšti ir tobulėti ne tik būsimosioms futbolo žvaigždėmis, tačiau ir treneriams pasisemti žinių bei tiesiogiai dalyvauti stovyklos veikloje. Treneriai, kurie nori dalyvauti stovykloje ir mokytis iš puikaus eksperto turi parašyti mums el. paštu info@futbolotreneris.lt.

SMARTFOOTBALL metodologijos treniruočių metu didžiausias dėmesys skiriamas žaidimo suvokimui ir geriausio sprendimo priėmimui tinkamu momentu.

Informacija:

Mokestis – 150 Eur (Atrinkti vaikai, kurių šeimos susiduria su finansinėms problemomis, stovykloje dalyvaus nemokamai);
Stovykla organizuojama be nakvynės;
Stovykloje gali dalyvauti vaikai iš visos Lietuvos;
Stovyklos vieta – Vilnius;
Preliminari dienos trukmė: 9:00 – 16:00

Registracija į stovyklą vyksta el. paštu info@futbolotreneris.lt
(nurodykite futbolo įstaigą, kurioje žaidžiate ir vaiko gimimo metus. Pridėkite motyvacinį laišką, kuriame atskleiskite vaiko gerąsias savybes ir asmeninius pasiekimus).

Sporto projektas „Vilnius Myli futbolą“ bendrai finansuojamas Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Dalintis:

Leave A Comment