14Vas

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 11 su Andriumi Čerškumi

Futbolotreneris.lt podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?“ į neakivaizdinį pokalbių ringą iškvietė Sostinės krepšinio mokyklos steigėją ir Vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo asociacijos pirmininko pavaduotoją Andrių Čerškų. Su antrąja Lietuvos religija vadinamo krepšinio pasaulio atstovas aptarėme futbolo ir krepšinio situaciją šalyje ir stipriai nustebome išgirdę, kad Lietuvoje krepšinis turėtų mokytis iš futbolo, o ne atvirkščiai.

Iki valiai prisiklausę komplimentų taip pat dar apkalbėjome numanomą ir realiai matomą karantino poveikį jauniesiems krepšininkams ir futbolininkams, atsakingai įvertinome ir dabartinės Vyriausybės prioritetus karantino laisvinimo plane, bei pabrėžtinai į užribį nustumtos sportuojančios visuomenės dalies poreikius.

Kaip visada, kviečiame įsijungti, išklausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris​ Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:

FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo​ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren​…
YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ​
PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/​
SPOTIFY: https://open.spotify.com/show/72E89sC…

Dalintis:

Leave A Comment