23Geg

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 25 su Georgu Freidgeimu

Dvidešimt penktasis Futbolotreneris.lt podkastas „Kas BLOG’esnio, treneri?” nusprendė išsiaiškinti, koks yra fizinio pasirengimo vaidmuo siekiant profesionalaus futbolininko karjeros?

Šį klausimą Futbolotreneris.lt podkasto „Kas BLOG’esnio, treneri?” kūrybinė komanda uždavė buvusiam futbolo profesionalui, daugkartiniam šalies čempionui Georgui Freidgeimui. Baigęs futbolininko karjerą Georgas pasinėrė į fizinio rengimo trenerio veiklos verpetus ir šiuo metu darbuojasi Baltijos futbolo akademijoje bei rūpinasi jaunaisiais futbolo talentais Lietuvos U18 ir U19 rinktinėse.

Ar sėkmingą futbolininko karjerą lemia tik fizinės savybės ir tinkama genų kombinacija? Ar talentas visada laimi prieš darbą? O gal fiziškai tobulai sukomplektuotam žaidėjui talentas nebūtinas? Ką reikia žinoti jauniesiems futbolininkams ir jų tėvams apie fizinį pasirengimą? Ir kas apskritai per daiktas tas atletinis/fizinis žaidėjų rengimas? Kokią įtaką galutiniam rezultatui turi fizinio rengimo specialisto įgūdžiai ir paties žaidėjo motyvacija?

Klausimų daug, daug ir atsakymų, įžvalgų, pamąstymų. Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment