Futbolo dienos stovykla
09Geg

Futbolotreneris.lt dienos stovyklos dalyvių interviu su sporto žurnalistu Evaldu Gelumbausku (Video)

Baigiamuoju Futbolotreneris.lt dienos stovyklos akcentu tapo vaikų ir trenerių susitikimas su sporto žurnalistu Evaldu Gelumbausku. Daugiau nei valandą trukusi žaisminga paskaita apie futbolininkų ir žurnalistų bendravimo subtilybes buvo įprasminta pirmaisiais oficialiais vaikų interviu įrašais apie treniruočių stovyklą.

„Sulaukęs futbolo trenerių pasiūlymo surengti taip vadinamą media dieną rimtai abejojau šios akcijos tikslingumu. Juk vaikai nori žaisti, dūkti, judėti, o čia jiems reikėjo klausytis kalbų ir dar patiems kalbėti. Kita vertus, niekada ne per anksti išgirsti, kad futbolininko darbas – tai ne tik rungtynės ir treniruotės, bet ir bendravimas su žiniasklaida bei gerbėjais.

Džiugu, kad vaikai noriai priėmė iššūkį ir ne tik sudėliojo, bet ir išsakė savo mintis apie treniruočių stovyklą, jos privalumus ir trūkumus. Tiesa, trūkumas iš esmės buvo pastebėtas tik vienas – kad stovykla buvo per trumpa. O privalumų sąrašas buvo ilgas ir įvairus. Bene svarbiausi akcentai – galimybė ne tik smagiai leisti laiką žaidžiant futbolą ir bendraujant, bet ir mokytis naujų futbolo pratimų, lavinti specialius aikštės žaidėjų ir vartininkų įgūdžius. Tikiuosi, kad vaikų atmintyje išliks ir tam tikri bendravimo su žurnalistais niuansai“, – teigė E. Gelumbauskas.

Dalintis:

Leave A Comment