Podkastas
21Vas

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 12 su Deividu Šemberu

Dvyliktojo Futbolotreneris.lt podkasto „Kas BLOG’esnio, treneri?“ kryžminėje ugnyje atsidūrė legendinis Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas. Neseniai apie dalyvavimą Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidento rinkimuose paskelbęs Deividas pasidalino mintimis apie VRFS ir Lietuvos futbolo federacijos santykius, atsakė į klausimus apie karantiną ir futbolo mėgėjus, apie verslą ir futbolą, apie federacijos Vykdomąjį komitetą ir futbolo bendruomenę, apie federacijos vadovus Edgarą ir Tomą. Dėmesio neišvengė ir dabartinės Lietuvos futbolo megažvaigždės – Arūnas ir Skirmantas.

VRFS prezidento rinkimai įvyks kovo 1 d., o Futbolotreneris.lt kūrybinė komanda būsimam VRFS prezidentui jau suformulavo pirmąją užduotį. Kokią? Sužinosite įdėmiai perklausę mūsų tinklalaidę!

Kviečiame ne tik žiūrėti ir klausyti, bet ir komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris

Mus stebėti ir girdėti taip pat galite:
FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren​…
YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ
PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/
SPOTIFY: https://open.spotify.com/show/72E89sC​​…

Dalintis:

Leave A Comment