Edvinas Girdvainis sėkmės istorijos
09Kov

Sėkmės istorijos. Edvinas Girdvainis.

Milijonai vaikų visame pasaulyje – ir tūkstančiai Lietuvoje svajoja tapti profesionaliais futbolininkais. Tačiau profesionalais tampa toli gražu ne kiekvienas futbolo mokyklų auklėtinis. Kodėl vieni vaikai tampa profesionalais, o kiti – mėgėjais? Talentas, fizinės savybės, noras, valia, ar sėkmė? Vieno atsakymo tikrai nėra, todėl nusprendėme pakalbinti futbolininkus kurie tapo profesionaliais žaidėjais ir gyvenimą skyrė šiam žaidimui.

Edvinas Girdvainis futbolas

Pirmasis į mūsų klausimus atsakė ir savo sėkmės istorija pasidalino Edvinas Girdvainis. Šiuo metu Azerbaidžane, Baku „Kesla“ klube žaidžiantis 26 metų gynėjas profesionalo karjerą pradėjo Italijoje, kai jam buvo vos 17 metų, o per savo karjerą žaidė Lietuvoje, Ispanijoje, Lenkijoje bei Rusijoje. 2016 m. Edvinas debiutavo ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje ir iš viso joje sužaidė jau 15 rungtynių.

Edvinai, kaip tapai profesionaliu futbolininku?

Futbolą pradėjau žaisti pas save kieme, bet tuo metu nežinojau, kad tapsiu profesionaliu futbolininku. Tuomet man rūpėjo išbandyti kuo daugiau sporto šakų. Tačiau galiausiai likau prie futbolo, o didelio užsispyrimo dėka pavyko pradėti žaisti profesionaliai.

Kaip manai, kurie sprendimai buvo reikšmingiausi?

Reikšmingiausias sprendimas buvo nepereiti į krepšinį ir likti futbole, nes vienu metu buvau gavęs pasiūlymą lankyti krepšinio treniruotes. Bet po ilgų svarstymų visgi likau futbole.

Jeigu galėtum atsukti laiką atgal, kuriuos sprendimus pakeistum?

Jei galėčiau atsukti laiką atgal, tai būtų sugrįžimas į tą laiką, kai man buvo 17-18 metų. Tuo metu nelabai supratau ką reiškia būti profesionalu ir dėl to padariau nemažai klaidų. Pasirašius sutartį pradėjau uždirbti pirmus pinigus iš futbolo, iškarto atsirado ir naujų draugų. Prasidėjo linksmybės, vakarėliai, panelės. Futbolas pasidarė nebe toks svarbus koks buvo iki tol. Dabar džiaugiuosi jog iš klaidų pasimokiau ir judu į priekį.

Ką patartum jauniesiems futbolininkams kurie svajoja tapti profesionaliais žaidėjais?

Svarbiausias patarimas – klausykite savo trenerio ir reaguokite į visas pastabas, nes jis žaidėjams nori tik gero. Kitas patarimas – niekada nepasiduokite. Nors Lietuva ir nėra futbolo šalis, bet didelio darbo dėka galima daug pasiekti, tad svarbiausia – tikėjimas.

Dalintis:

Leave A Comment