Futbolo šventė
15Gru

#stronger2GETHER Kalėdos Utenoje su NATO kariais ir futbolo legendomis

Gruodžio 13 dieną Utenoje vyko #stronger2GETHER Kalėdinė šventė, kurioje dalyvavo virš 50 vaikų iš socialinių centrų, vaikų globos namų bei vaikų dienos centrų. Nyderlandų ambasada Lietuvoje pasirūpino, kad į šventę atvyktų Nyderlandų futbolo ir krepšinio legendos, NATO EFP BG LTU grupės kariai, Lietuvos futbolo žvaigždės.

Šventės akimirka

Visos šventės metu dalyvių veiduose švytėjo šypsenos, vyravo puiki nuotaika ir skambėjo nuoširdus juokas. Neįtikėtiną atmosferą kūrė ir savo šokį svečiams dovanojo darželinukų grupė, kuri privertė judėti kiekvieną. Renginio metu vyko mini futbolo festivalis su įvairiomis rungtimis, nuotaikingos futbolo rungtynės, kuriose dalyvavo NATO misiją atliekantys Vokietijos, Olandijos, Čekijos, Belgijos, Norvegijos bei JAV kariai, futbolo legendos ir žinoma vaikai. 

Dėkojame už šią iniciatyvą Nyderlandų ambasadorei Bonnie Horbach ir Nyderlandų ambasadai Lietuvoje. Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie jos įgyvendinimo.
Už skirtą laiką ir nuoširdų bendravimą sakome ačiū Lietuvos futbolo žvaigždėms Deividui Česnauskiui ir Aurelijui Skarbaliui.
Išskirtinis ačiū už pagalbą organizuojant ir vedant renginį Utenos UTENIUI ir Vaidotui Rasteniui.
Už žiniasklaidos pagalbą viešinant renginį dėkojame Evaldui Gelumbauskui.
Už įspūdingas akimirkas užfiksuotas nuotraukose dėkojame Elviui Žaldariui.

Šventės akimrika

#stronger2GETHER #EFP #WEARENATO

Dalintis:

Leave A Comment