futbolo stovykla
18Bal

„Žaisk kaip žvaigždė“ talentų stovykla

Pasinaudokite išskirtine galimybe dalyvauti 3 dienų talentų stovykloje su specialistu iš Danijos Carsten Dohm ir motyvuotais treneriais iš Lietuvos.

Stovykla – tai proga pasireikšti ir tobulėti ne tik būsimosioms futbolo žvaigždėmis, tačiau ir treneriams pasisemti žinių bei tiesiogiai dalyvauti stovyklos veikloje. Treneriai, kurie nori dalyvauti stovykloje ir mokytis iš puikaus specialisto Carsten Dohm turi parašyti mums el. paštu info@futbolotreneris.lt.

Stovykla skirta 2008, 2009, 2010 metų gimimo žaidėjams. Kiekvienoje amžiaus grupėje daugiausiai 12 dalyvių. Į stovyklą pateks tik atrinkti dalyviai. O 3 geriausiai pasirodę stovykloje gaus išskirtinę galimybę – savaitės stažuotę Carsten Dohm vadovaujamoje akademijoje Danijoje.

Stovyklos metu vyks intensyvios aukščiausio lygio treniruotės.

Informacija:

Mokestis – 70 Eur (Talentingi vaikai praėję atranką, kurių šeimos susiduria su finansinėms problemomis, stovykloje dalyvaus nemokamai);

Stovykla organizuojama be nakvynės;

Stovykloje gali dalyvauti vaikai iš visos Lietuvos;

Stovyklos vieta – Vilnius.

Registracija į stovyklos atrankas vyksta el. paštu info@futbolotreneris.lt (nurodykite futbolo įstaigą, kurioje žaidžiate ir vaiko gimimo metus. Pridėkite motyvacinį laišką, kuriame atskleiskite vaiko gerąsias savybes ir asmeninius pasiekimus).

Sporto projektas „Tarptautiniai futbolo specialistų mokymai“ bendrai finansuojamas Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Dalintis:

Leave A Comment