futbolo webinaras
06Bal

„Fulham“ akademijos vadovas Lietuvos auditorijai pristato webinarą

Visame pasaulyje siaučiant koronavirusui ir gyvenant karantino sąlygomis, vis labiau populiarėja mokymąsis nuotoliniu būdu (webinarai). Tokią galimybę Lietuvos futbolo bendruomenei nusprendė suteikti ir futbolotreneris.lt komanda.

„Šiuo metu sustabdytas futbolo sezonas, nevyksta treniruotės, todėl treneriai turi daugiau laisvo laiko, kurio sezono metu iš tiesų trūksta. Nusprendėme, kad šį laiką galima būtų išnaudoti tobulėjimui, taip ir kilo mintis surengti webinarą“, – sakė vienas idėjos sumanytojų treneris Tomas Staniūnas.

Kodėl webinaras? Tai labai patogu. Jums tereikia interneto, kompiuterio arba išmaniojo telefono, nereikia niekur vykti iš namų, kas ženkliai sumažina išlaidas, kai seminarai ar konferencijos vyksta, pavyzdžiui, kitame mieste. Taip pat sutaupoma nemažai laiko, o webinarą galite pasižiūrėti ir daugiau kartų, nes visi dalyviai gauna galimybę matyti įrašą, todėl gautą informaciją įsisavinti žymiai lengviau. Be to webinaro kaina yra kur kas mažesnė, nes organizatorius patiria mažiau išlaidų pasikviesdamas pranešėją, kuriam nereikia apmokėti kelionės išlaidų, apgyvendinimo ir kitų papildomų išlaidų. Kam tai skirta? Webinaras skirtas futbolo treneriams, planuojantiems jais būti, futbolo mokyklų vadovams, žaidėjams ar šiaip besidomintiems futbolu, juolab, kad pranešėjas tikrai įdomus, o klubas kuriame jis dirba, gerai žinomas visiems futbolo mylėtojams, daug metų matytas Anglijos „Premier” lygoje, FC „Fulham“. Labai džiaugiamės galėdami pristatyti tokio „kalibro“ webinaro pranešėją!

Huw Jenningsas per savo karjerą dirbo treneriu Oxford United Centre of Excellence, akademijos direktoriumi „Southampton“ FC, Premier League jaunimo ugdymo vadovu. O dabar jau daugiau nei 12 metų vadovauja „Fulham“ FC Official akademijai. 2019 m. vasarą Huw buvo pripažintas už savo indėlį į futbolą, kai buvo nominuotas Southamptono Solent’o universiteto sporto daktaru. Specialistas per savo karjerą dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip: Garethas Bale, Theo Walcottas, Adamas Lallana, Alexas Oxlade Chamberlainas, Luke Shaw, James Wardas Prowse, Ryanas Sessegnonas, Marcus Bettinelli, Patrickas Roberts Moussa Dembele ir Marekas Rodakas.

Tikimės, kad treneriai ir kiti futbolui neabejingi žmonės pasinaudos tokia puikia proga pagilinti savo žinias ir pasiklausyti šio, didelę patirtį sukaupusio ir sėkmingai futbolo šalyje dirbančio specialisto.

Šaltinis: www.sportas.lt

Dalintis:

Leave A Comment