20Vas

4 aktualios sritys tėveliams, treneriams ir futbolui neabejingiems žmonėms

Per pirmąjį mūsų susitikimą su Alina diskutavome bendradarbiavimo klausimais, kūrėme planus, strategiją ir keitėmės mintimis. Sprendėme kaip galime gerinti situaciją tarp trenerių, tėvelių, žaidėjų. Džiaugiamės, kad Alina prisijungė prie mūsų komandos ir demonstruoja iniciatyvą projekto vystyme.

Apibrėžėme 4 aktualias sritis prie kurių prisidės grupių psichoterapeutė kandidatė Alina Bechterevė

Supervizijos treneriams – konsultacinė pagalba norintiems tobulėti. Dažniausiai supervizija reikalinga susidūrus su sudėtingomis situacijomis, įvairiose darbinėse sferose, kurios pačios savaime neišsisprendžia. Supervizorius padės į situaciją pažvelgti iš šalies ir įvardinti problemas, o dalyvaujantieji procese mokysis patys jas spręsti.

Planuojami gyvi susitikimai ~ kas 2 mėn., atsakymai į klausimus užduodamus facebook žinute, el. paštu ar paliekant užklausą internetinėje svetainėje.

Seminarai tėvams – svarbiomis, rūpimomis temomis, susijusiomis su vaikais, kuriose galės dalyvauti tiek tėvai tiek ir treneriai. (Z ir Y kartos, vaikų amžiaus ypatumai, paskatinimai ir pasekmės, planuojamos ir temos pagal poreikį).

Planuojami gyvi seminarai ~ kas 2-3 mėn., atsakymai į klausimus užduodamus facebook žinute, el. paštu ar paliekant užklausą internetinėje svetainėje.

Kokybiniai pokyčiai – skirti pagerinti trenerių darbo kokybę su vaikais ir tėvais. Sukurti reikiamus dokumentus apibrėžiančius teises ir pareigas tėvams ir  Numatyti elgesio tarp trenerių gaires, suvienodinti komandos požiūrį į tam tikras vertybes ir t.t. (Taisyklių tėvams, treneriams ar kitų reikiamų dokumentų parengimas).

Gerosios patirties, metodologijos pasidalinimo konferencija – trenerių 1-2 dienų gerosios praktikos, metodikų, metodų, sprendimų dalinimosi konferencija.

Kviečiame būti aktyviais visus – trenerius, tėvelius, žmones dirbančius futbole, mylinčius šią sporto šaką ar tiesiog prijaučiančius. Tik nuo mūsų visų aktyvumo priklauso kaip greitai mes pamatysime šviesą Lietuvos futbolo padangėje.

Dalintis:

Leave A Comment