Futbolas Vilniuje
17Sau

Futbolo padėtis ir plėtros galimybės Sostinėje

Vilniuje įvairaus lygio futbolo varžybose dalyvauja daugiau nei šimtas organizuotų futbolo komandų, vaikų ugdymu sostinėje užsiima kelios dešimtys futbolo mokyklų ir akademijų. Tačiau futbolo infrastruktūros situacija sostinėje yra labai sudėtinga. Vilniuje iki šiol nėra šiuolaikinius reikalavimus atitinkančio futbolo stadiono, o atmestiną valdžios požiūrį į futbolą geriausiai iliustruoja ant Šeškinės kalvų jau tris dešimtmečius stūksantys Nacionalinio stadiono griaučiai. Su sunkumais susiduria ne tik futbolo profesionalai, bet ir mėgėjai. Futbolui skirtų erdvių, salių, aikščių ir maniežų trūkumas riboja ir futbolo mokyklų, ir paprastų šios sporto šakos entuziastų galimybes treniruotis ir žaisti futbolą.

Futbolotreneris.lt kolektyvas kviečia kandidatus į Vilniaus mero postą dalyvauti diskusijoje apie futbolo padėtį ir plėtros galimybes sostinėje. Norime išgirsti, kaip kandidatai ketina spręsti futbolo infrastruktūros problemas, kokią mato Nacionalinio stadiono ateitį, futbolo kaip aktyvaus miestiečių laisvalaikio formos perspektyvas.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir Vilniaus futbolo bendruomenės narius, užduotis rūpimus klausimus ir išgirsti kandidatų į mero postą atsakymus.

Miestas – Vilnius.
Vieta – AltSpace.
Laikas – 18:30.

Dalyvių registracija būtina. Registracija vykdoma el. paštu info@futbolotreneris.lt arba žinute per Facebook.

Renginys nemokamas.

Dalintis:

Leave A Comment