23Spa

„Kas BLOG’esnio, treneri?“ podkastas Nr. 36 su Daliumi Matvejevu

Praėjusiame podkaste „Kas BLOG’esnio, treneri?“ Futbolotreneris.lt komanda į kairę ir dešinę dalino kvietimus su pasiūlymu ateiti ir išsakyti savo nuomonę apie Lietuvos futbolo problemas ir galimus pokyčius. Nors niekas to nesitikėjo, bet į kvietimą atsiliepė Marijampolės „Sūduvos“ atstovas spaudai Dalius Matvejevas.

Nuo 2017 metų „Sūduvos“ komandoje dirbantis Dalius iš arti stebėjo Marijampolės ekipos čempionišką skrydį, regėjo struktūrines permainas klubo viduje ir puikiai išmano A lygos klubinio futbolo aktualijas. Pagrindiniu emocingos (vietomis net labai) diskusijos leitmotyvu tapo klausimas – ar reikia A lygai kokių nors iš viršaus nuleistų ribojimų, privalomo lietuvių ir jaunų futbolininkų įtraukimo į startines sudėtis, didesnio legionierių apmokestinimo ir kt. priemonių?

Daliaus teigimu, aukščiausias pozicijas UEFA klubinio futbolo reitinge užimanti A lyga yra įdomi ir nenuspėjama, o bet kokie dirbtiniai ribojimai tik sumažins jos kokybę ir konkurencingumą, nes Lietuvoje šiuo metu paprasčiausiai nėra užtektinai aukščiausioje lygoje žaisti galinčių lietuvių futbolininkų. Savo ruožtu, kitoje barikadų pusėje buvę futbolo treneriai Robertas ir Tomas klausė, ar ne patys klubai turėtų ugdyti sau lietuvius futbolininkus, užuot ėję lengviausiu keliu ir leidę pinigus legionierių atlyginimams.

Pokalbis tikrai gavosi karštas, gal net karščiausias per visą Futbolotreneris.lt podkastų „Kas BLOG’esnio, treneri?“ istoriją. Ir būtent dėl to, kad jame buvo išsakytos skirtingos nuomonės, jį išklausyti stačiai būtina visiems Lietuvos futbolo mėgėjams.

Kviečiame žiūrėti, klausyti, komentuoti, palaikyti, nesutikti, siūlyti, o svarbiausia – domėtis futbolu!

—————————————————————————————————————— Palaikote „Futbolotreneris.lt“ komandą? Tai prisidėkite prie mūsų veiklos ir Patreon platformoje – http://www.patreon.com/futbolotreneris Mus stebėti ir girdėti taip pat galite: FACEBOOK „Futbolotreneris.lt“: https://www.facebook.com/TrenerisFutbolo INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futbolotren… YOUTUBE: https://bit.ly/3g84cKQ PODBEAN: https://futbolotrenerislt.podbean.com/

Dalintis:

Leave A Comment