futbolo rungtynes
05Bir

Ką daryti, kai tėvai per rungtynes nuolatos spaudžia vaikus – šaukia, gestikuliuoja ir kitaip trukdo rungtynėms?

Rungtynėms reikia rengti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Tai įtampos ir streso zona visiems. Vaikams, kurie ateina  žaisti futbolą, tėvams, kurie nori kad vaikams pasisektų bei treneriams, kurie atsakingi už vykstantį procesą.

Rekomenduojama susitikti su tėvais bent keletą dienų iki rungtynių. Susitikimo metu aptarti ne tik kaip paruošti vaikus, bet ir kaip pasiruošti patiems tėvams. Kartu su treneriais aptarti rungtynių eigą: kas, kur, kada susirenka, su kuo bus žaidžiama, kaip tinkamai palaikyti vaikus, koks tėvų elgesys trukdo treneriams ir vaikams, koks elgesys padeda, ko vaikai ir treneriai tikėtųsi iš tėvų.

Derėtų ir patiems tėvams pagalvoti koks jų elgesys gali padėti vaikams žaisti, o koks trikdyti.

Tėvams, kurie nenustygsta vietoje rekomenduojama atsisėsti kuo toliau ir mėgautis žaidimu. Taip net ir kilus norui sušukti, vaikas ar treneris jūsų negirdės ir taip nesutrikdysite rungtynių. Taip pat galima pasiimti palaikymo būgną, susikurti skanduotę, šokį, šūkį ir jais skatinti ir palaikyti vaikus žaidimo metu. Bei žinoma, kas labai svarbu – neabejoti trenerio profesionalumu ar  padarytais sprendimais, ypač varžybų metu.

Dalintis:

Leave A Comment