ReikalaujameSkaidrumoLFF
02Gru

Kreipimasis į Lietuvos futbolo federaciją ir prašymas paviešinti visų federacijos narių STEIGĖJUS bei NARIUS

Trečiadienį AltSpace centre įvykęs renginys „Atviras pokalbis su Deividu Šemberu“ sulaukė didelio futbolo bendruomenės dėmesio. Futbolotreneris.lt komanda po renginio išgirdo pagyrimų už iniciatyvą bei pasiūlymų tęsti pradėtus darbus, telkti futbolo bendruomenę ir „barbenti į federacijos duris“. Taip pat išgirdome ir kritiškų pastebėjimų, esą diskusijose per daug dėmesio buvo skirta LFF generaliniam sekretoriui Edgarui Stankevičiui, trūko aštrumo, nebuvo konkrečių sprendimų, apsiribota miglotais pažadais siekti permainų federacijos valdymo struktūroje, o pokyčius aptarti po kelių mėnesių.

Futbolotreneris.lt komanda įsipareigojo kitų metų vasarį surengti antrą futbolo bendruomenės ir LFF vadovų susitikimą. Tačiau į šį susitikimą futbolo bendruomenė turėtų atvykti tinkamai pasirengusi. Visų pirma, privalome išsiaiškinti kas iš tiesų valdo Lietuvos futbolą? LFF generalinis sekretorius diskusijoje ne kartą minėjo, kad tikrieji futbolo vadovai yra šakinės asociacijos ir apskričių futbolo federacijos. Šių juridinių subjektų vadovai priima įvairius LFF veiklą lemiančius sprendimus. Šių juridinių subjektų vadovai ir atstovai – delegatų pavidalu dalyvauja ir LFF Konferencijoje, turi teisę priimti ir keisti LFF įstatus, rinkti ir atšaukti iš pareigų Prezidentą, Vykdomojo Komiteto narius, tvirtinti biudžetą, LFF veiklos programą ir kita.

LFF pateikia informaciją apie šakinių asociacijų ir apskričių federacijų vadovus. Tačiau apie šių juridinių subjektų steigėjus bei narius žinių neturime. Manome, kad šios žinios yra labai svarbios siekiant suprasti Lietuvos futbolą kamuojančių problemų priežastis, nes tik žinodami, kas iš tiesų priima sprendimus, galėsime reikalauti ir atsakomybės už tų sprendimų pasekmes.

Futbolotreneris.lt kreipiasi į Lietuvos futbolo federaciją ir prašo paviešinti visų federacijos narių STEIGĖJUS bei NARIUS. Kadangi diskusijoje daugiausiai kritikos sulaukė šakinės asociacijos, manome, kad būtų tikslinga nuo jų ir pradėti informacijos viešinimo kampaniją.

Prisimindama diskusijos metu ne kartą skambėjusį raginimą „pradėti nuo savęs“, futbolotreneris.lt komanda skelbia ir savo juridinio asmens VšĮ „Futbolo treneris“ duomenis.

Dalintis:
COMMENT (1)
Mindaugas Kiriejevas / 2018 3 gruodžio

Sveiki,
Siūlau paviešinti esamos organizacinės struktūros skaidrę ir ją aktualizuoti paaiškėjusiais konkrečiaias asmenimis.
Tokiu būdu aiškiai matysis kas aišku, o kas dar miglota neidentifikuotais funkcionieriais.

Sėkmės!

Atsakyti

Leave A Comment