Ajax De LiGT
01Geg

Svajokite ir siekite savo svajonių

Vieną dieną tu esi vaikas, kuris svajoja tapti futbolininku. Nori nusifotografuoti su klubo, kuriame tu mokaisi futbolo paslapčių, žvaigžde, o sulaukęs vos 19 metų, tu tampi jauniausiu visų laikų čempionų lygos komandos kapitonu. Esi per žingsnį nuo Čempionų lygos finalo, kuriame gali susitikti su savo vaikystės „dievuko“ komanda, kuri nori tave įsigyti.

Svajokite ir siekite savo svajonių.

Ne rytoj, ne poryt ar kitą savaitę, o šiandien. Laikas eina labai greitai, nepajausite kaip svajonės ir liks tik svajonėmis. Stenkitės mokykloje (geras futbolininkas turi gerai mokytis, nes futbolas reikalauja gero ir greito mąstymo, o ir netapus futbolininku, turėsite kitų pasirinkimų). Nepraleidinėkite treniruočių, žaiskite kieme, treniruokitės individualiai, žiūrėkite futbolo rungtynes per televizorių ir stadione, stebėkite kaip žaidžia jūsų mėgstami žaidėjai, skaitykite knygas susijusias su futbolu.

Nuotraukoje Amsterdamo Ajax komandos kapitonas Matthijs de Ligt ir FC Barcelona klubo žvaigždė Luis Suárez. Nuotrauka daryta kai Luis Suárez rungtyniavo Ajax komandoje, o Matthijs de Ligt buvo šio klubo akademijos auklėtinis.

Dalintis:

Leave A Comment